Home / Page / Sub Page
Olimpijskie pożegnanie lata

Olimpijskie pożegnanie lata

19 września 2015 r., sobota, Tego dnia przed katowickim "Spodkiem" oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Polski Komitet Olimpijski przy współpracy z Miastem Katowice zorganizuje "Olimpijskie Pożegnanie Lata" - wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Ta wspaniała impreza nawiązuje charakterem do stołecznych Pikników Olimpijskich, które organizowane od lat przez Polski Komitet Olimpijski, na stałe wpisały się w kalendarz największych ogólnodostępnych imprez o charakterze rekreacyjno-sportowym nie tylko w Warszawie, czy na Mazowszu.

Było to wyjątkowe wydarzenie - wyjątkowe bo pierwsze, no i... dlatego, że olimpijskie. W programie nie brakło się spotkań z polskimi medalistami olimpijskimi, warsztatów edukacyjnych. Była skocznia narciarska, rampa BMX, wyścigi kolarskie, strefa promocyjna EURO 2016 w piłce ręcznej, a także walki bokserskie, zapasy oraz niespotykana nigdzie indziej ilość atrakcji, nowych konkurencji i dyscyplin sportowych nie tylko w olimpijskim wydaniu.

Oczywiście najważniejszym punktem byliśmy my :-) UKS Korona Olkusz zorganizował pokazy akrobatyki sportowej, a zwiedzający mogli również spróbować własnych sił wykonując przewrót czy salto z batutu lub próbując swoich sił na ścieżce, pod opieką doświadczonych instruktorów. 

Zajęcia na airtrack-u mogliśmy przeprowadzić dzięki uprzejmości firmy PolSkok.

  Najnowsze zdjęcia
DSC 4173 DSC 4169 IMG 7801 IMG 7798 IMG 7776 IMG 7737 IMG 7736 IMG 7715 IMG 7714
  Informacje kontaktowe:
  UKS Korona Olkusz

ul. Kochanowskiego 2
32-300 Olkusz

tel : +48 791 868 633
email: